קידום החינוך ביפו

Email

מכתב תודה שקיבלתי…

העמותה לקידום החינוך, הרווחה והבריאות ביפו

5.2.07

לכבוד: מר עוזי מירון

הנדון: מכתב תודה

עוזי, שלום

אני פונה אליך על מנת להודות לך על הנחייתך את הורי מועדוניות "האגודה לקידום החינוך ביפו", אשר התקיימה בתאריך 4.2.07, במסגרת הפרויקט "קפה הורים" שמפעילה האגודה.

ההרצאה המעניינת בנושא "הדרך אל האושר- כללים בדרך לחיים מאושרים", הועברה על ידך בצורה מקצועית ומעניינת, תוך התאמה טובה של דרך ההנחיה לאוכלוסיית היעד ותוך הקפדה על שיח "בגובה העיניים" וממקום נטול שיפוטיות.

הרצאתך הייתה מתובלת בהומור רב ולוותה בדוגמאות מצוינות אשר דיברו אל ההורים והצליחה לרתק את ההורים למשך כמעט שעתיים שלמות.

תגובות ההורים היו חיוביות מאד, ונדמה כי הדברים עוררו אותם למחשבה מחודשת על עצמם, על חייהם ובייחוד על גידול ילדיהם. בכך למעשה עונה ההרצאה על מטרת הפרויקט עצמו והיא העשרת עולם הידע של ההורים באופן שיאפשר להם גדילה אישית ושיוביל להורות טובה וחיובית יותר.

על כן, ברצוני להודות לך מקרב לב על הזמן והמאמץ שהשקעת, ולבקש בשם ההורים שהשתתפו בערב, הרצאה נוספת- שתוסיף ידע ותאפשר נקודות מבט נוספות על נושאים שונים בחיי היום יום ובייחוד בכל הקשור לגידול הילדים.

אשמח אם נוכל לתאם מפגש לאמצע חודש מרץ 2007, במועד שיתאים עבורך.

בברכה מקרב לב

נעמית שלמה
עו"ס המועדוניות

Email

תגובות

מה דעתך?

על אודות עוזי מירון - מרצה בכיר של האקדמיה להורים

אני מתנדב משנת 2003 בעמותה לשגשוג ובטחון במזה"ת מפעילת פרוייקט 'הדרך אל האושר'. אני מנהל אקדמי במרכז הישראלי לניהול העוסק בשיפור מתמיד של איכות הניהול בישראל, ע"י קורסים, סדנאות וכנסים, הכוללים ידע מקצועי מתקדם וכלים ישומיים למנהלים בכירים. במקביל אני עוסק בייעוץ שיווקי וביצירת תכנים שיווקיים לחברות וארגונים.
פוסט זה פורסם בקטגוריה תודות מארגונים, עם התגים , . אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*