פשוט כיף לי!

Email

מכתב תודה שמנהלת ההרצאות של העמותה לשגשוג ובטחון במזה”ת קיבלה:

ויקטוריה שלום, 

רציתי לשתף אותך בחוויה השבועית – בהנחיית עוזי… 

עוזי מירון - העמותה לשגשוג ובטחון במזה"תבשבועות האחרונים למדנו על ההתמודדות עם "גיל ההתבגרות" הצעיר, על מחויבויות , ועל חובתינו למלא אותן בכדי שלא להרגיש שקיים חוב שלא פרענו,  וכמה זה חשוב לאפשר לילד לגמול למי שעושה עבורו כ"כ הרבה, ובדרך זו להוריד מהעול שלו.

השבוע קיבלנו משימה לבצע רשימת התחייבויות כלפי עצמנו, כלפי הילדים וכלפי החברה, ולאחר מכן לקבוע יעדים על מנת לממש אותן. 

עלי לציין כי אחרי רשימה לא ארוכה במיוחד שהכנתי במפגש- לא הצלחתי לתעד זמנים לביצוע אותן מטלות שתופסות את תשומת הלב שלי מידי יום. 

כשהגעתי הביתה הרשימה רק התארכה, וחשוב מכך- התחלתי לקבוע יעדים לביצוע המשימות! 

כבר למחרת (שזה למעשה היום) הצלחתי להוריד מכתפיי 3 משימות קשות במיוחד שישבו במוחי חודשים רבים!!! נרשמתי בשעה טובה לשיעורי ספורט, סידרתי בית הפוך במיוחד שדחיתי חודשים רבים בטענה ש"אין מקום" , התחמקתי בלי סוף, והמשימה העיקרית מכולן- הקדשתי שעה שלמה ל"משחק לימודי" עם הילדים, גם הבנתי שאפשר להשקיע בכל ילד גם אם הם שלושה, וגם הם נהנים ומרוצים מהזמן שהקדשתי להם, על אף שהוא לא היה פרטני. – כיעד זה הפך למשימה יומית שלי! 

לשאר המשימות קבעתי יעדים קצרי טווח. 

אני רוצה להודות לעוזי על הזמן שהוא מקדיש לי, ועל התרומה המשמעותית שהוא תורם מידי שבוע לי ולקבוצה, אדם מרשים במיוחד, מוערך ומוערץ, ויותר מכל – מודל לחיקוי! אני כ"כ שמחה שנפלה בחלקי הזכות להקשיב ולהיות חלק מהאנשים המושפעים לטובה בכל דרכי החיים, בדרך אל האושר… אני מקפידה מידי שבוע ליישם את הדברים, והדבר ניכר יותר מכל במצב הרוח של הילדים, ולא פחות מהם- של בעלי.. 

אני רוצה בהזדמנות זאת גם להודות למירי, שמשפיעה לא פחות, וגם היום הקדישה זמן לא מבוטל לשוחח איתי ולנסות לפתור איתי ביחד כמה סוגיות לא סגורות.. 

אני אם לשלושה ילדים, ובמפגש העליתי בעיה שהילדים "בורחים" לי כשאנחנו הולכים ברחוב, והדבר מהווה ממש סכנה קיומית מאחר והגדול מבניהם- בן 4, אין פחד לרוץ לכביש, וקשה לי לרוץ אחריו עם עוד שניים קטנים. מירי הזכירה לי שהסוד הוא התמדה, וכל הזמן לייצר עבורם כל מיני משחקים ברחוב, ולהסיח את דעתם מהדחף לרוץ ולהיעלם.. לשחרר ולא לכבול, לאפשר ולא להחליט מראש, וכבר היום ישמתי את דבריה, והיתה לנו דרך מהנה ובטוחה יותר הביתה בשלום. 

פשוט כיף לי, אלפי תודות !!!

ס.ש

Email

תגובות

מה דעתך?

על אודות עוזי מירון - מרצה בכיר של האקדמיה להורים

אני מתנדב משנת 2003 בעמותה לשגשוג ובטחון במזה"ת מפעילת פרוייקט 'הדרך אל האושר'. אני מנהל אקדמי במרכז הישראלי לניהול העוסק בשיפור מתמיד של איכות הניהול בישראל, ע"י קורסים, סדנאות וכנסים, הכוללים ידע מקצועי מתקדם וכלים ישומיים למנהלים בכירים. במקביל אני עוסק בייעוץ שיווקי וביצירת תכנים שיווקיים לחברות וארגונים.
פוסט זה פורסם בקטגוריה תודות ממשתתפי האקדמיה להורים. אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

3 תגובות על פשוט כיף לי!

  1. מאת Shilhav Bar-niv‏:

    וואו מדהים! עוזי אתה תותח! ו"ס.ש" את מדהימה! וכל הכבוד על היישום ועל המכתב הזה!

  2. מאת Shmuel Shaya‏:

    עוזי הוא מרצה מדהים. התלמידים שלו מדווחים על הישגים יום יומיים ושיפורי חיים לא יאומנו. רוצו להרצאות שלו ותשנו חיים!

כתיבת תגובה

האימייל שלך לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*